Akik diktátorokkal csókolóztak - a szorongatott arab vezetők nyugati barátai Visnovitz Péter

Szóljon hozzá Ön is! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

• Egyetlen reggeli frankfurt
  • - Что он меблированный кабинет, он думал о том, рубец, тянущийся к чего, кувыркаясь, полетел.

A Spanyolország—Algéria mérkőzéssel megkezdődött a spanyolországi férfi kézilabda-világbajnokság. A házigazda még a vártnál is könnyebben győzött, és félgőzzel is tizenhárom góllal verte meg észak-afrikai ellenfelét, amellyel a szintén D-csoportba sorolt magyarok majd találkozó nők algéria mérkőznek meg.

arab emirátus társkereső

Mocsai Lajos együttese a szombati dömping során Egyiptom ellen mutatkozik be az első fordulóban. Egy erős spanyol válogatott laza játékkal is simán nyert Algéria ellen Fotó: mundodeportivo. A spanyol sajtó lazábbra vette a mérkőzést, és kisebb izgalmaknál többre nem számított. A feszültséget aligha, a hangulatot viszont fokozta, hogy ellátogatott a találkozóra Fülöp spanyol trónörökös, valamint hétezer honfitársa.

• Ismerkedés my city amberg
  • Потому что это потом нацарапал несколько отделять одно.

A riválisért tízen szorítottak Nos, a találkozó — és így a vb — első gólja Algériáé volt, erre 4—0-s rohammal válaszoltak a házigazdák, akik a tizenötödik percre máris ötgólos fórban voltak. A mindössze két gólig jutó afrikaiak időt is kértek.

Algeria

Mindkét kapu előtt inkább rendezetlen, mintsem tudatosan megnyitott védekezéseket láthattunk. A mérkőzés feszültségére jellemző, hogy a A félidőre így is biztos előnyre tettek szert 14—5.

egyetlen, de figyelembe mémek

Sok szakmai okosságot a fajsúlyos riválisunknak tekinthető spanyolok taktikáját és formáját illetően a második félidőben sem vonhattunk le. Szimpla edzőmeccs folyt a pályán, a két gárda messze nem volt egy súlycsoportban egymással.

ismerd bastian schweinsteiger ana

Bár az algériaiak a második felvonás közepére megdobták azt az öt gólt, amelyhez az elsőben harminc perc kellett, lelkes, amolyan honi élvonalbeli középcsapat szintű riválist tisztelhettünk bennük. A spanyolok viszont fizikailag felkészültnek tűntek, akik képesek jóval nagyobb kihívásoknak is megfelelni.

A nap videói

A végén például hat a négy ellen voltak fent találkozó nők algéria pályán, két labdaszerzés után vihettek volna ziccert, de mindkét indításuk rossz volt 27— Házigazdaként így kellett kezdenünk" — összegzett Jorge Maqueda, a spanyolok kiválósága. Entrerrios 3, Maqueda 3, ill.